Komunikat dla rodziców uczniów klas VIII i III gimnazjalnych

Utworzono: wtorek, 26, luty 2019 danielmajewski

info rodziceW dniu 28 lutego 2019 r.(czwartek ) w godzinach 17.00 – 18.30 na terenie naszej szkoły, (sala 107), dyżur będą pełnić doradcy zawodowi Poradni Psychologiczno Pedagogicznej we Włocławku. Na dyżur zapraszamy rodziców uczniów kończących szkołę w czerwcu bieżącego roku szkolnego, tj. klas VIII szkoły podstawowej oraz III gimnazjalnych posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

Na dyżurze będzie można skorzystać z porady doradcy zawodowego dotyczącej dalszego kształcenia dziecka w oparciu bieżącą diagnozą pedagogiczno – psychologiczną z uwzględnieniem indywidualnych możliwości dziecka, a głównie stanu zdrowia. W czasie spotkania będzie można także uzgodnić działania związane z wydaniem orzeczenia o potrzebie kształcenia swojego dziecka na kolejny etap edukacyjny. Zapraszamy również rodziców uczniów bez dokumentacji z PPP, ale niezdecydowanych co do wyboru zawodu lub posiadających określone przeciwwskazania wynikające ze stanu zdrowia. Skorzystanie z dyżuru doradców zawodowych na terenie szkoły pozwoli Państwu zaoszczędzić czas i oczekiwanie na poradę W PPP.