header top

Uczniowie „Piątki” Laureatami i Finalistami Konkursu Przedmiotowego z Biologii

Utworzono: poniedziałek, 11, marzec 2019 Marcin Szachowski

konk biol2019

27 lutego 2019 w Bydgoszczy odbył się etap wojewódzki Przedmiotowego Konkursu z Biologii. Tytuł laureata zdobyła uczennica klasy VIIIa, Nina Bogalecka, która znalazła się w gronie 15 laureatów w tym konkursie z województwa kujawsko-pomorskiego, jako jedyna z miasta Włocławek w kategorii szkół podstawowych. Natomiast w kategorii szkół gimnazjalnych, tytuł laureata zdobył uczeń klasy III C – Piotr Kolasiński. Tytuł finalisty zdobyły uczennice klasy VIII a – Gabriela Łuczak oraz Łucja Skrzypińska. Uczniowie na swój sukces ciężko pracowali przez wiele miesięcy i zwieńczyli wielkim sukcesem.

Serdecznie gratulujemy.

Irena Krzemińska

Odsłony: 103