header top

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Utworzono: poniedziałek, 08, kwiecień 2019 danielmajewski

info rodzice

Szanowni Państwo!
Od dnia 8 kwietnia 2019r. trwa bezterminowy strajk pracowników oświaty. W związku ze strajkiem uczniowie mają możliwość korzystania z zajęć opiekuńczych na świetlicy szkolnej.
W dniach 10,11,12 kwietnia 2019r. (środa, czwartek, piątek) w szkole odbędzie się egzamin gimnazjalny. Proszę, żeby uczniowie zdający egzamin pamiętali o zabraniu ze sobą: legitymacji szkolnej, długopisu z czarnym tuszem, linijki (na egzamin z matematyki). W dniach egazminów uczniowie klas III Gimnazjum przychodzą do szkoły na godzinę 8:30. Proszę o wyrozumiałość i bieżące kontrolowanie informacji w dzienniku elektronicznym oraz na stronie szkoły.
Z poważaniem

Dyrektor szkoły – Dorota Grzybowska

 

Odsłony: 546