header top

Dobra wymiana

Utworzono: piątek, 10, maj 2019 danielmajewski

DSC 1179Czytanie książek to świetna zabawa, sposób na poszerzenie swojej wiedzy… Czytanie kształtuje naszą wyobraźnię, uczy myślenia, pomaga w zrozumieniu świata… Czytanie to świetna zabawa dla Każdego z nas… Wszystkich uczniów naszej szkoły zapraszamy do korzystania z regału książek „Dobrej wymiany”, który znajduje się w świetlicy szkolnej.  Zasady „Dobrej wymiany” są bardzo proste. W regaliku są różne książki. Jeśli któraś z nich Ciebie zainteresuje, zabierz ze Sobą i przeczytaj. Kiedy bierzesz książkę, inną zostaw od Siebie. W ten sposób książki będą krążyły w korzystnej wymianie.  Regalik „Dobrej wymiany” został wykonany w ramach realizacji projektu edukacyjno-artystycznego przez ucznia Filipa Bierzgalskiego z klasy 7a.
Flipowi gratulujemy świetnego pomysłu, a wszystkim uczniom korzystającym z regału „Dobrej wymiany” przyjemnej lektury!

Odsłony: 1281