header top

baner eszkola

WIRTUALNE TARGI SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

Utworzono: niedziela, 03, maj 2020 danielmajewski

info uczniowieInformacja dla Uczniów klas ósmych

WIRTUALNE TARGI SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

W związku z obecną sytuacją epidemiczną w Polsce nie odbyły się tegoroczne Włocławskie Targi Szkół Pracy i Rzemiosła dla Uczniów klas ósmych. W związku z tym na stronie internetowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej doradcy zawodowi przygotowali Wirtualne Targi Szkół Ponadpodstawowych w formie prezentacji materiałów, które mogą ułatwić uczniom wybór dalszej drogi edukacyjnej. Zaprezentowano tam zbiorczą ofertę włocławskich szkół ponadpodstawowych: techników, szkół branżowych, liceów.

Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej zaprasza również do kontaktu telefonicznego Uczniów zainteresowanych konsultacją z doradcą zawodowym (odnośnie wyboru szkoły, kierunku kształcenia). Szukających porady w tym zakresie prosi o kontakt z biurem obsługi klienta Poradni pod numerem 54 232 59 18 i pozostawienie nr telefonu kontaktowego – doradca zawodowy oddzwoni.  

Link do strony internetowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej we Włocławku:     

http://ppp.wloclawek.eu/2020/04/29/wirtualne-targi-szkol-pracy-i-rzemiosla/

Odsłony: 137