Obiady od 18 stycznia 2021 r.

Utworzono: środa, 13, styczeń 2021 Marcin Szachowski

obiad

Z uwagi na wznowienie nauczania w trybie stacjonarnym od 18 stycznia 2021 roku dla klas I-III informujemy, że równolegle zostaje uruchomiona stołówka szkolna.

Zasady korzystania z usług stołówki szkolnej

1. - Cena obiadu dwudaniowego: 4 zł ( 4 zł x ilość dni żywieniowych w miesiącu).
    W styczniu opłata za obiad wynosi 40 zł.
  2. - Wpłata za obiady dokonywana jest z góry w terminie do 5 dnia każdego miesiąca.
  3. - Nieobecności dzieci na obiadach należy zgłaszać co najmniej z jednodniowym wyprzedzeniem pod numerem telefonu 54 236 06 65 lub osobiście w sekretariacie lub u intendenta szkoły w godzinach od 7:00 do 15:00.
  4. - Wszystkie nieobecności zgłoszone z zachowaniem powyższego terminu będą odliczane od wpłaty za kolejny miesiąc.
    Nie ma odpisów w miesiącu grudniu i czerwcu.
    Nie będą odliczane nieobecności niezgłoszone lub zgłoszone po terminie.
  5. - W przypadku rezygnacji z obiadów, fakt ten należy zgłosić pisemnie w sekretariacie szkoły lub u intendenta, co najmniej z 5-dniowym wyprzedzeniem.

Deklarację można złożyć również elektronicznie na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Deklaracja do pobrania i wydruku:

pdfDeklaracja korzystania z obiadów