small procent2019

header top

Wiosenny spacer ulicami Włocławka - wyniki

Utworzono: czwartek, 10, czerwiec 2021 danielmajewski

ZofiaKrygier zdjecie2Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego „Wiosenny spacer ulicami Włocławka” pod patronatem Prezydenta Miasta Włocławek dr. Marka Wojtkowskiego

Z przyjemnością informujemy, że Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny: „Wiosenny spacer ulicami Włocławka” pod patronatem Prezydenta Miasta Włocławek dr Marka Wojtkowskiego został rozstrzygnięty! Dzięki talentowi, pasji i zaangażowaniu uczestników konkursu na pracach fotograficznych możemy podziwiać piękno ciekawych, intrygujących form przyrody w wiosennej aurze na terenie miasta Włocławek. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

I miejsce

Zofia Krygier SP 20

Mateusz Prajzendac SP 20

Maria Banasiak SP 5

II miejsce

Filip Czarniak SP 20

Gabriela Galczak SP 20

Glapiak Kacper SP 5

III miejsce

Jagoda Radwańska SP 20

Szymon Lisiecki SP 5

Wyróżnienia

Karolina Giętka SP 11

Miłosz Przybylski SP 5

Milena Parecka SP 22

Organizatorzy:

Anna Drzewiecka-Olszewska

Marta Banasiak

Odsłony: 269