small procent2019

header top

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/2021

Utworzono: wtorek, 29, czerwiec 2021 Marcin Szachowski

foto034

W dniu 25 czerwca 2021r. uczniowie klas ósmych odebrali Świadectwa Ukończenia Szkoły Podstawowej. Ostatni dzień w szkole to jeden z tych szczególnych dni w życiu człowieka, pełen emocji i wzruszeń. Za nami dziesiątki lekcji, przerw, wydarzeń, wspomnień i w końcu ostatni dzwonek oznajmiający koniec pewnego etapu w życiu. Trudno uwierzyć, że te wspólne „osiem lat minęło tak szybko , jak jeden dzień”.
Serdecznie gratulujemy Wam wszystkim – Drodzy Ósmoklasiści ukończenia szkoły podstawowej. Życzymy Wam, żeby droga w którą wyruszyliście była dla Was bezpieczna, piękna i pełna wspaniałych, nowych przygód i sukcesów. Pięknego życia Drodzy Ósmoklasiści i do zobaczenia… Podziękowania przekazujemy również dla Waszych Rodziców – Rodziców, którzy osiem lat temu zdecydowali się właśnie do naszej szkoły zapisać Swoje dziecko…i dzięki tej decyzji mogliśmy się poznać i spędzić wspólnie osiem pięknych lat. Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie, współpracę i codzienną obecność w realizacji zadań szkoły.

Z poważaniem

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna
i Pracownicy Szkoły Podstawowej nr 5
z Oddziałami Integracyjnymi we Włocławku

 

Odsłony: 198