header top

baner eszkola

Sucesy Uczniów w Konkursach Przedmiotowych organizowanych w roku szkolnym 2017/2018

Utworzono: środa, 11, kwiecień 2018 danielmajewski

DSC 9829

W dniu 11 kwietnia 2018r. odbyła się gala laureatów konkursów przedmiotowych organizowanych w roku szkolnym 2017/2018 przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty dla uczniów dotychczasowych gimnazjów oraz klas dotychczasowych gimnazjów prowadzonych w szkołach innego typu dla uczniów z terenu działania Włocławskiej Delegatury Kuratorium Oświaty. Podczas uroczystości pamiątkową statuetkę oraz zaświadczenie dla laureata z informatyki otrzymał Kacper Pogodziński, uczeń klasy trzeciej gimnazjalnej. Do udziału w konkursie Kacper przygotowywał się pod kierunkiem Pana Daniela Majewskiego – nauczyciela informatyki.
W tegorocznych konkursach przedmiotowych dla uczniów klas gimnazjalnych tytuł finalisty z biologii uzyskały uczennice klasy trzeciej - Ewa Śpiewak i Magdalena Zdolska, które przygotowywały się pod kierunkiem Pani Ireny Krzemińskiej – nauczyciela biologii.
W konkursie przedmiotowym z języka polskiego dla uczniów szkół podstawowych tytuł finalisty uzyskała Nina Bogalecka z klasy siódmej. Ninę do udziału w konkursie przygotowywała Pani Anna Świtalska – nauczyciel języka polskiego.

SERDECZNIE GRATULUJEMY i ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

Odsłony: 1496