header top

baner eszkola

Nasze psy

Utworzono: niedziela, 01, marzec 2020 danielmajewski

W naszej szkole pracują dwa psy, które wspierają zajęcia dogoterapii. Są różne pod względem umaszczenia, wielkości, wieku i rasy, ale obydwa znakomicie czują się w swoich rolach.

BERA

Bera jest siedmioletnią suczką rasy Golden Retriever. W sierpniu 2014 roku zdała Egzamin na Psa Towarzyszącego PT- 1 z oceną bardzo dobrą i od września 2014 roku aktywnie wspiera pracę dogoterapeuty Elżbiety Grabowskiej. Jest psem bardzo chętnie przystępującym do współpracy i zabawy. Radośnie nawiązuje kontakt z człowiekiem, jest cierpliwa i wytrwała. Usposobienie ma łagodne i przyjazne. Jest bardzo lubiana przez dzieci.

IMG 20200220 171129 

MONTE

Monte to dwuletni Cavalier King Charles Spaniel. Najmłodszy zwierzęcy pracownik naszej placówki. Ukończył szkolenia we Włocławku i Bydgoszczy. Pracuje w parze z Luizą Włodkowską. Jego atutem jest łagodne usposobienie, chęć do pracy i ogromna radość z kontaktów z dziećmi. Cechuje się cierpliwością i wyrozumiałością, bardzo szybko uczy się nowych komend i dumnie prezentuje je podczas zajęć.

monte

Odsłony: 194