header top

Święto Edukacji Narodowej

Utworzono: piątek, 19, październik 2018
danielmajewski

DSCF2765Występ słowno-artystyczny uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 z okazji Święta Edukacji Narodowej, przygotowany pod kierunkiem nauczycieli p. Marty Banasiak, p. Olgi Ziółkowskiej, p. Wojtka Hamkało.

 

 

Czytaj więcej...

5a w schronisku

Utworzono: piątek, 19, październik 2018
danielmajewski

20181016 112216„Razem, młodzi przyjaciele!” A dokąd? Do schroniska dla zwierząt. A kto? „To właśnie my- klasa V a, a każdy z nas dobro w sercu ma…”- tak śpiewamy w naszej klasowej piosence, której słowa staramy się wprowadzać w życie. I dlatego 16.10.18 r. wybraliśmy się do schroniska dla zwierząt. Zawieźliśmy jego podopiecznym pieskom i kotkom smakołyki i kocyki. Dowiedzieliśmy się, co robić, gdy spotkamy bezdomne zwierzę, jak funkcjonuje schronisko oraz kto może zostać wolontariuszem.
Dziękujemy mamie Amelki za zorganizowanie wyprawy do schroniska. Brawo dla Amelki- pierwszej wolontariuszki z naszej klasy!
Opiekunowie: Beata Kosmała, Mariola Kleczewska

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Włocławka w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Utworzono: wtorek, 16, październik 2018
danielmajewski

IMG 20181009 110913We wtorek 9 października na terenach przy Zespole Szkół Samochodowych odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe, w których brały udział prawie wszystkie Szkoły Podstawowe, Gimnazja i Szkoły Średnie z całego Włocławka. Naszą Szkołę reprezentowały 10-osobowe drużyny chłopców i dziewcząt. Gościem imprezy był dwukrotny Mistrz Olimpijski w pchnięciu kulą Szymon Majewski. W kategorii Szkół Podstawowych klas IV- VI dziewczęta SP 5 zajęły V miejsce, a chłopcy VI. W ramach rywalizacji klas VII, VIII SP i III Gimnazjów uczennice naszej szkoły zajęły VI, a chłopcy V miejsce. Opiekunami uczniów byli : Paweł Serewis, Eliza Wieczorek, Magdalena Szymańska i Marta Banasiak.

Czytaj więcej...

Gra terenowa "Dla Niepodległej"

Utworzono: niedziela, 14, październik 2018
danielmajewski

DSCF2622

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...