header top

Umiem pływać - podsumowanie

Utworzono: piątek, 07, grudzień 2018
Marcin Szachowski

foto033

W tym roku nasza szkoła po raz drugi przystąpiła do projektu „UMIEM PŁYWAĆ ”. 15 osobowa grupa dzieci z klas pierwszych przez trzy miesiące doskonaliła umiejętności na basenie. Zajęcia te były atrakcyjną formą spędzana wolnego czasu oraz podniosły sprawność fizyczną. Dzieci z dużym zaangażowaniem brały udział w zajęciach, dzięki czemu zdobyły umiejętności pływackie z zakresu pływania stylem grzbietowym i kraulem na piersiach oraz poprawiły ogólną wydolność organizmu.

Opiekę nad dziećmi sprawowała pani Sylwia Włodarczyk, zajęcia prowadziła pani Agata Golasińska.

Czytaj więcej...

Dzień pluszowego Misia

Utworzono: czwartek, 06, grudzień 2018
danielmajewski

kasiaMiękki, puchaty i taki z łatką....Pluszowy Miś! 25 listopada swoje święto obchodziła najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona Przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Tego dnia w grupie wiekowej Iskierki zagościły ukochane pluszaki naszych małych milusińskich. Dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy w Misiowej Krainie, a misiowym opowieściom nie było końca.
Opiekunowie: K.Palińska, M.Łęgowska

Czytaj więcej...

Obchody Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych

Utworzono: wtorek, 04, grudzień 2018
danielmajewski

14W ramach obchodów

MIĘDZYNARODOWEGO DNIA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH –

BĄDŹ ŻÓŁTY

w Szkole Podstawowej Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi zostały zrealizowane następujące przedsięwzięcia, które przedstawiamy w fotogalerii:

Czytaj więcej...

Andrzejki w 5a

Utworzono: wtorek, 04, grudzień 2018
danielmajewski

20181128 143747

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Zabawy andrzejkowe na świetlicy

Utworzono: niedziela, 02, grudzień 2018
danielmajewski

20181130 083514Przygotowanie zabawy andrzejkowej w świetlicy było doskonałą okazją do zapoznania dzieci z tradycjami i zwyczajami związanymi z tym świętem. Dzieci kultywując tradycje andrzejkowe losowały wróżby przepowiadając przyszłość. Wszyscy brali udział w takich wróżbach jak: losowanie karteczek, przekłuwanie serc z imionami przyszłych sympatii, magiczne liczby. Nie mogło zabraknąć tradycyjnego lania wosku. Wesoła zabawa sprawiła, że w świetlicy zagościł radosny i miły nastrój.

Czytaj więcej...