header top

baner eszkola

Pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej

Utworzono: piątek, 07, czerwiec 2019 danielmajewski

IMG 20190605 12155006 czerwca w klasach pierwszych przeprowadzono uroczyste "Pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej". Głównym celem uroczystości było zachęcenie najmłodszych uczniów do czytania i korzystania ze zbiorów biblioteki szkolnej. W czasie spotkania uczniowie wykonali wiele atrakcyjnych zadań, dzięki którym wykazali się umiejętnością czytania oraz znajomością bajek i baśni. Ze wszystkimi zadaniami uczniowie poradzili sobie wzorowo. Podczas ślubowania dzieci przyrzekały, że będą szanować książki, korzystać z ich mądrości i sumiennie wypełniać obowiązki czytelnika.
Życzymy pierwszoklasistom, aby książki odkryły przed nimi świat tajemnic, wspaniałych przygód, niezwykłych emocji i wiedzy. Niech książki rozwijają ich wyobraźnię i ciekawość.

bibliotekarze:
Grażyna Rumianowska i Mirosława Wielgopolan

 

Odsłony: 562