header top

baner eszkola

Dzień Dziecka na Sportowo w Szkole Podstawowej nr 5

Utworzono: wtorek, 18, czerwiec 2019 danielmajewski

DSCF1170„Wszystko jest energią,
a to znaczy, że wszystko jest możliwe”

Oceny wystawione, podsumowanie roku dokonane, można, zatem przystąpić do zabawy… Nauczyciele wychowania fizycznego, opiekunowie Samorządu Szkolnego, przy współpracy wychowawców i nauczycieli specjalistów zorganizowali dla uczniów Dzień Dziecka na Sportowo. Po zaproszeniu do wspólnej zabawy przez panią wicedyrektor Edyty Krygier, wszyscy udali się do wcześniej przygotowanych konkurencji. Na Orliku odbywały się turnieje piłki nożnej oraz piłki rzucanej. Na boisku do piłki plażowej rozgrywane były mecze siatkówki. Na sali gimnastycznej natomiast przygotowany został tor przeszkód dla uczniów z niepełnosprawnością. Pogoda sprzyjała wyśmienitej zabawie, a rywalizacja w czasie rozgrywek była na wysokim poziomie.

Każda drużyna chciała wygrać. Emocje sięgały zenitu. Humor pozwalał przeżyć porażkę, a porcja grillowanej kiełbasy zakupionej przez Radę Rodziców pozwoliła naładować baterie. Oprócz emocji sportowych uczniowie mogli również korzystać ze stoisk kreatywnych, które znajdowały się w budynku szkolnym. Malowanie twarzy, quizy, gry stolikowe to tylko niektóre z licznych atrakcji przygotowanych przez nauczycieli. Po zakończonej zabawie uczniowie udali się z wychowawcami do klas…
„JUŻ ZA PARĘ DNI, ZA DNI PARĘ. WEZMĘ PLECAK SWÓJ I GITARĘ”.

Odsłony: 804