header top

baner eszkola

Narodowe Czytanie 2019 u Iskierek

Utworzono: poniedziałek, 16, wrzesień 2019 danielmajewski

nagwekDnia 7 września w sobotę w grupie wiekowej Iskierki odbyło się Narodowe Czytanie 2019. Zgodnie z koncepcją polskiej akcji społecznej propagującej znajomość literatury narodowej, w której obszerne fragmenty dzieł odczytywane są publicznie, spotkanie u najmłodszej grupy wiekowej odbyło się w budynku B w świetlicy szkolnej. W ciszy i skupieniu, przy kolorowo i słodko zastawionych stoliczkach nasi dzielni mali uczniowie wraz z paniami oraz panią wicedyrektor Jolantą Jabłońską odczytali fragmenty wyznaczonych w tym roku utworów literackich. Ku naszej ogromnej radości akcja ta cieszyła się ogromnym powodzeniem. Pomimo wolnego od zajęć dnia uczniowie stawili się bardzo licznie. Opiekę nad Akcją Narodowego Czytania u Iskierek objęły panie Katarzyna Palińska, Alicja Jóźwiak oraz Marietta Łęgowska.

Odsłony: 297