header top

baner eszkola

Klasy IIa i IIIc na warsztatach jesiennych w Węgiersku

Utworzono: środa, 16, październik 2019 danielmajewski

IMG 20191003 130857 1Dnia 03.10.2019 r. uczniowie klas IIa i IIIc wybrali się wraz z wychowawcami – p. M. Chaberską, p. D. Wasilewską i pedagogami specjalnymi – p. S. Włodarczyk oraz p. D. Bogalecką do Owocowej Krainy w Węgiersku. Uczestniczyli tam w ciekawych warsztatach o tematyce jesiennej, podczas których samodzielnie wykonali owocowe magnesy oraz ozdabiali kruche babeczki. Spacer do sadu był doskonałą okazją do poznania drzew i krzewów owocowych w praktyce, a gra terenowa stała się sprawdzianem zdobytej wiedzy.

Poczęstunek na powitanie oraz obiad zostały przygotowane przez panie z gospodarstwa agroturystycznego i bardzo wszystkim smakował. Ze wspaniałymi wrażeniami, wiedzą oraz darami jesieni wszyscy wracali do domu w wyśmienitym nastroju.

Dziękujemy!

Odsłony: 287