header top

baner eszkola

Matematyka na ekranie - wyniki

Utworzono: wtorek, 10, marzec 2020 danielmajewski

kmW dniu dzisiejszym tj. 10 marca 2020 r. jak co roku, w pracowni komputerowej odbył się konkurs matematyczny "Matematyka na ekranie". Do rywalizacji przystąpiło 12 uczniów klas VII i VIII. Uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności matematycznych. Musieli zmierzyć się z logicznymi łamigłówkami oraz rozwiązywać problemy z życia codziennego za pomocą matematycznych algorytmów.

Wyniki konkursu:

1. Jakub Jagielski klasa VIIa.

2. Filip Bierzgalski klasa VIIIa.

3. Julia Zielińska klasa VIIa.

Zwycięzcom gratulujemy a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział i życzymy sukcesów matematycznych

Organizatorzy konkursu:

mgr Marta Krużyńska

mgr Katarzyna Skąpska

mgr inż. Daniel Majewski

Odsłony: 172