header top

baner eszkola

Narodowe Czytanie u Iskierek

Utworzono: niedziela, 06, wrzesień 2020 danielmajewski

20200904 200635Dnia 4 września w grupie wiekowej Iskierki odbyło się Narodowe Czytanie 2020. Zgodnie z koncepcją polskiej akcji społecznej propagującej znajomość literatury narodowej, w której obszerne fragmenty dzieł odczytywane są publicznie, w ciszy i skupieniu nasi dzielni mali uczniowie wraz z paniami oraz panią wicedyrektor Jolantą Jabłońską odczytali fragment ,,Balladyny” Juliusza Słowackiego. Ku naszej ogromnej radości akcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Swoją obecnością zaszczycili nas reprezentanci wszystkich klas drugich i trzecich. Opiekę nad Akcją Narodowego Czytania u Iskierek objęły panie Katarzyna Palińska, Alicja Jóźwiak oraz Marietta Łęgowska.

Odsłony: 129