header top

baner eszkola

Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego

Utworzono: czwartek, 08, październik 2020 danielmajewski

1Dnia 30. 09. 2020r. odbyły się demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego. Głosowanie było tajne, każdy uczeń z klas IV - VIII mógł oddać jeden głos na specjalnie przygotowanych kartkach. Wybory do SU to dla całej społeczności szkolnej bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli. Były one poprzedzone kampanią wyborczą. Kandydaci do Samorządu przygotowali bardzo ciekawe i oryginalne plakaty przedstawiające najważniejsze punkty swojego programu.

Po przeliczeniu wszystkich oddanych głosów wyłoniono następujące osoby do Zarządu SU:

Przewodnicząca: Jagoda Osicka 8b

Zastępcy: Zuzanna Skowrońska 4a, Julia Zielińska 8a

Nowo wybranym władzom SU gratulujemy oraz życzymy owocnej pracy na rzecz szkoły oraz społeczności.

Odsłony: 111