header top

baner eszkola

Pierwszy moduł - Kreatywność

Utworzono: sobota, 10, październik 2020 danielmajewski

20201006 085349Uczniowie klasy II c zrealizowali już pierwszy moduł „Międzynarodowego projektu edukacyjnego – Emocja” pt. „Kreatywność”. Główne cele tej części projektu to: rozbudzanie wiary dzieci we własne możliwości oraz rozwijanie kreatywności. Najmłodsi odznaczali na termometrach swoje samopoczucie zarówno przed realizacją zajęć, jak również i po zakończeniu. 15 września obchodzili Dzień Kropki. Wspólnie oglądali bajkę o dziewczynce Vashti. Każde dziecko wykonało swój portret i opowiadało o swoich mocnych stronach. Wspólnie z nauczycielami bawili się przy szybkiej i wolnej muzyce. Z zaciekawieniem uczestniczyli w relaksacji: „Spokój i uważność żabki. Ćwiczenia uważności dla dzieci 5-10 lat”. Dzieci samodzielnie odkodowały hasło PJM. Wspólnie z nauczycielem wyjaśniły znaczenie polskiego języka migowego. Z ogromną radością czekamy na II moduł.

Odsłony: 72