header top

Rozstrzygnięcie konkursu na Świąteczną Bombkę Matematyczną

Utworzono: poniedziałek, 21, grudzień 2020 danielmajewski

Marcin JablonskiUczniowie naszej szkoły nie próżnują w czasie zdalnego nauczania. Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia mieli możliwość wdrożenia matematyki w nastrój świąteczny poprzez udział w konkursie „Bombka matematyczna”. Zadaniem uczestników było wykonanie bombki z motywami matematycznymi. Uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie wykazali się pomysłowością i pracowitością.

Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce- Marcin Jabłoński z kl. 8d

II miejsce- Jakub Zaborowski z kl. 8d

III miejsce- Izabela Dereszewska z kl. 5a

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Zapraszamy do udziału w przyszłym roku szkolnym.

Organizatorzy:  

Marta Krzyżanowska, Renata Pawlak

Odsłony: 110