small procent2019

header top

Wyniki szkolnego konkursu SUDOKU dla uczniów klas 2 i 3

Utworzono: piątek, 11, czerwiec 2021 danielmajewski

1Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom z klas 2 i 3 , którzy wzięli udział w szkolnym konkursie SUDOKU. Kochani, pięknie przygotowaliście się do rozwiązywania zarówno sudoku tradycyjnego, jak i obrazkowego. Większość z Was wykonała wszystkie zadania bezbłędnie. W rozstrzygnięciu konkursu kluczowy był czas wykonywania przez Was poszczególnych plansz. Jesteśmy z Was bardzo dumne!!!! Gorąco dziękujemy wszystkim nauczycielom, za piękne przygotowanie uczniów do konkursu. Poniżej Prezentujemy wyniki oraz zapraszamy do obejrzenia zdjęć z przebiegu konkursu.

KLASY II

I miejsce – Joanna Oborska klasa 2c - Otrzymała Tytuł Złotego Mistrza Sudoku klas II
II miejsce – Jan Kranc klasa 2a - Otrzymał Tytuł Srebrnego Mistrza Sudoku klas II
III miejsce – Anna Piwońska klasa 2b - Otrzymała Tytuł Brązowego Mistrza Sudoku klas II

KLASY III

I miejsce – Łukasz Ciarkowski klasa 3b - Otrzymał Tytuł Złotego Mistrza Sudoku klas III
II miejsce – Lidia Marzec klasa 3 c - Otrzymała Tytuł Srebrnego Mistrza Sudoku klas III
III miejsce – Wiktoria Sznabel klasa 3a - Otrzymała Tytuł Brązowego Mistrza Sudoku klas III

Organizatorzy: Anna Drzewiecka - Olszewska, Dagmara Adamczewska

Odsłony: 111