small procent2019

header top

Czy warto być odważnym? – projekt Emocja w klasie 2c

Utworzono: sobota, 12, czerwiec 2021 danielmajewski

20210528 144752Uczniowie klasy 2c zrealizowali ostatni moduł Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego: Emocja”. Tym razem motywem przewodnim naszych działań była odwaga. Z uwagą wysłuchaliśmy opowiadań: "Mateuszek boi się ciemności" oraz obejrzeliśmy bajkę: „Dziecko Grufołaka”. Rozmawialiśmy o tym, czym jest strach, jak go oswoić i czym jest odwaga. Wypisaliśmy wszystko to, czego się boimy i umieściliśmy swoje strachy w słoikach. Opowiadaliśmy o słynnych Superbohaterach. Stworzyliśmy także swoje klasowe drzewo. Na zakończenie uczestniczyliśmy w relaksacji: „Jestem spokojny i pewny”. Bardzo miło spędziliśmy czas podczas realizacji powyższych działań.

Odsłony: 99