header top

Międzynarodowy Dzień Ziemi

Utworzono: środa, 10, październik 2018 danielmajewski

20180920 125115Dnia 20 września 2018 roku uczniowie naszej szkoły włączyli się w obchody Międzynarodowego Dnia Ziemi. W tym roku akcja miała na celu edukowanie oraz zachęcanie do postawy proekologicznej dzieci i dorosłych, promowanie kreatywnego myślenia o ekologii i motywowanie do działań na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Tematem tegorocznej akcji była„Segregacja odpadów”. Uczniowie klas 5 i 6 wzięli udział w prezentacji i pogadance przeprowadzonej przez zaproszonych przedstawicieli firmy „Saniko”. Uczniowie klas 4, z przygotowanymi wcześniej plakatami, przemaszerowali uliczkami osiedla wykrzykując proekologiczne hasła, czym wzbudzili duże zainteresowanie wśród mieszkańców. Ponad to dzieci rozdawały ulotki mówiące o konieczności segregowania odpadów oraz zasadach poprawnej segregacji. Serdecznie dziękujemy firmie „Saniko” za pomoc w organizacji akcji. Organizatorzy akcji: Agata Adamska, Monika Januszewska

Odsłony: 266