header top

button galeria swietlicy

Świetlica pod Pomnikiem

Utworzono: czwartek, 01, listopad 2018
danielmajewski

Sz5

Jak co roku również i tym razem uczniowie uczęszczający na świetlicę wraz z wychowawcami zapalili znicze pod pomnikiem upamiętniającym Patrona szkoły.

 

 

Czytaj więcej...

Galeria świetlicowa

Utworzono: wtorek, 16, październik 2018
danielmajewski

swietlica1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Warsztaty - folklor Kujawski

Utworzono: środa, 06, czerwiec 2018
danielmajewski

IMG 20180528 093323W dniu 28 maja 2018 r. uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej wzięli udział w warsztatach o tematyce Folkloru Kujawskiego. Zajęcia poprowadziła Pani Danuta Kaczmarek, założycielka zespołu Kujawskiego "ŚMIŁOWIÓNKI", jak i solista uczestnicząca w przeglądach muzycznych o tematyce Kujaw w całym kraju. Wychowankowie świetlicy mieli możliwość obejrzenia, a nawet przymierzenia niektórych elementów stroju Kujawskiego, zapoznania się z rodzajem haftu charakterystycznego dla regionu Kujaw, uczestnictwa w szeregu gier i zabaw Kujawskich, a także wysłuchania wielu przyśpiewek i pieśni ludowych. Zajęcia były przeprowadzone w ciekawy sposób, cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.

Czytaj więcej...

Prace świetlica

Utworzono: piątek, 27, kwiecień 2018
danielmajewski

IMG 20180426 134504

Czytaj więcej...

Pierwszy Dzień Wiosny

Utworzono: niedziela, 25, marzec 2018
danielmajewski

IMG 20180321 115913Wiosna to najpiękniejsza pora roku, dlatego Pierwszy Dzień Wiosny jest bardzo radosny i wyczekiwany przez dzieci. Zgodnie z tradycją wychowankowie świetlicy wraz z paniami wykonali w trakcie zajęć Marzannę, kwiaty z bibuły i kolorowe wstążki. Mimo wielu atrakcji najbardziej oczekiwaną częścią dnia było wyjście na spacer, podczas którego mogliśmy pożegnać zimę i powitać wiosnę. Uczniowie radośnie maszerowali w barwnym korowodzie w okolicy szkoły śpiewając poznane piosenki i wykrzykując Witaj Wiosno! Witaj Wiosno! Dzieci powróciły do szkoły z szerokim uśmiechem i nadzieją że wreszcie zawita ta upragniona pora roku.

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…