header top

Wyniki konkursu logopedycznego “Głoskowe rymowanki”

Utworzono: czwartek, 21, czerwiec 2018 danielmajewski

Dnia 11 czerwca 2018 r. odbyło się podsumowanie i rozstrzygnięcie szkolnego konkursu logopedycznego pt. „Głoskowe rymowanki”.Konkurs skierowany był do uczniów klas I -III.
Celem konkursu było rozbudzenie wr
ażliwości i uwagi słuchowej,wzbogacenie słownictwa i umiejętności wypowiedzi,rozwijanie inwencji twórczej i wyobraźni, inspiracja do zabawy słowem,tworzenie atmosfery do zabawy poezją,czerpanie radości ze wsnej pracy z nauczycielem przy tworzeniu ilustracji plastycznych. Prace konkursowe przedstawiały krótką rymowankę z wybraną trudnością logopedyczną oraz ilustrację do niej.Uczniowie wraz z nauczycielami zaprezentowali wysoki poziom zarówno plastyczny jak i poetycki.

Laureaci konkursu:
I miejsce - Ib, Ic
II miejsce - IIIc
III miejsce - IIb

Zwycięzcy otrzymali medale, dyplomy oraz słodki upominek. Medale zostały przekazane przez UKS Piątka.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Organizatorzy:
Anita Solak
Iwona Zalewska
Dorota Stefańska

Odsłony: 719