header top

baner eszkola

Drzwi Otwarte Integracji w Zespole Szkół Samochodowych

Utworzono: poniedziałek, 19, luty 2018 danielmajewski

W dniu 31.01. 2018 r. uczniowie klas III gimnazjalnych naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu zorganizowanym w ramach Otwartych Drzwi Integracji na terenie Zespołu Szkół Samochodowych we Włocławku przy ulicy Leśnej.

Młodzież wysłuchała koncertu w wykonaniu orkiestry dętej i zespołu wokalnego, zwiedziła obiekty szkolne i zapoznała się z ofertą edukacyjną Technikum Informatycznego, V Liceum Ogólnokształcącego, Technikum Samochodowego i Szkoły Branżowej I stopnia.

Spotkania uczniów klas III gimnazjalnych ze starszymi kolegami i koleżankami z Zespołu Szkół Samochodowych stały się coroczną tradycją, a miłe przyjęcie życzliwa atmosfera powodują, iż duża grupa młodzieży, w tym uczniowie o specjalnych potrzebach edukacyjnych z SP 5, będzie się ubiegała o przyjęcie do tej szkoły w nowym roku szkolnym.

Fotogaleria z tego spotkania znajduję na stronie Zespołu Szkół Samochodowych - GALERIA

Odsłony: 1891