header top

baner eszkola

Konkurs w Zespole Szkół Nr 3

Utworzono: środa, 30, maj 2018 danielmajewski

W dniu 17 maja 2018 r. grupa uczniów III klas gimnazjalnych wzięła udział w konkursie zawodowym pn. ”Wiedza i umiejętności II”. Konkurs odbył się w Zasadniczej Szkole Zawodowej w ZS nr 3 we Włocławku, ul. Nowomiejska 21.

W trakcie konkursu uczniowie mogli sprawdzać swoją wiedzę i umiejętności matematyczne, występujące w codziennym życiu i związane z różnymi zagadnieniami zawodowymi. W czasie konkursu uczniowie mieli za zadanie rozwiązać test, oraz wykonać zadania praktyczne, nawiązujące do różnych zawodów, ale też sprawdzających umiejętności zawodowe oraz wiedzę matematyczną. Wszyscy uczestnicy świetnie się bawili a na koniec zostali nagrodzeni atrakcyjnymi nagrodami.

Galeria z tego wydarzenia znajduje się pod linkiem:

http://www.zs3wek.pl/10-zespol-szkol-nr-3/zszspp/1833-konkurs-zawodowy-wiedza-i-umiejetnosci-ii

Odsłony: 1423