button wspolpracasiec

W Szkole Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi została utworzona „sieć współpracy” dla nauczycieli klas IV - VIII w celu wymiany doświadczeń i dobrych praktyk między placówkami. Zapraszamy do przesyłania materiałów dotyczących form i sposobów realizacji pomocy psychologiczno – pedagogicznej podczas nauczania zdalnego, którymi chcielibyście się Państwo podzielić z innymi nauczycielami na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Zostaną one umieszczone na stronie internetowej naszej szkoły www.sp5edu.pl w zakładce „Sieć współpracy”. Jednocześnie prosimy o potwierdzenie autorstwa przesyłanych materiałów lub podanie bibliografii, z której Państwo korzystacie tak, aby materiały zamieszczone na stronie internetowej nie naruszały ustawy o prawach autorskich.

Zapraszamy do współpracy Koordynatorzy międzyszkolnej „sieci współpracy”

Monika Markiewicz

Karolina Nowacka