header top

baner eszkola

Kolejny szkolny konkurs recytatorski rozstrzygnięty!

Utworzono: wtorek, 16, maj 2017 danielmajewski

W minioną środę (tj. 10 maja br.) w naszej szkole odbył się, jak co roku, Szkolny Konkurs Recytatorski przygotowany przez p. Bożenę Laskowską. W konkursie zatytułowanym „Patriotycznie przez wieki” wystąpiło 25. uczniów z klas V, VI SP oraz I- III Gimnazjum. Uczestnicy zaprezentowali popularne i mniej znane wiersze polskich poetów różnych epok- od renesansu do współczesności. Jury w składzie: p. Edyta Krygier, p. A. Świtalska i A. Brzezińska oceniało pamięciowe opanowanie tekstu, interpretację, poprawną dykcję i ogólny wyraz artystyczny. Oto wyniki :

- I miejsce - Alicja Wojciechowska (IIIG)

- II miejsce - Natalia Kwiatkowska (IIIG)

- III miejsce - Nina Bogalecka (VI SP)

Wyróżnienia: Magdalena Hejmanowska (III G) , Barbara Promis (VI SP), Piotr Kolasiński (I G) i Krzysztof Plisiński (II G)

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku!

Odsłony: 1646