header top

Zajęcia pozalekcyjne dla uczniów klas: IV-VIII SP, III Gim. Rok szkolny 2018/19

Utworzono: wtorek, 06, listopad 2018
danielmajewski
Imię i nazwisko nauczyciela Nazwa zajęć

Termin

(dzień, godzina)

Adamska Agata Koło przyrodnicze – „Przyroda wokół nas”

Piątek

godz. 8.00 – 8.45

Brzezińska Anna „Język polski nie taki straszny…” – zajęcia rozwijające kompetencje uczniów z języka polskiego w kl. 5b

Poniedziałek

Godz. 8.00 – 8.45

Bugdał Maja Przygotowanie uczniów kl. 8 do egzamin zewnętrznego

Wtorek

Godz. 12.35 – 12.20

Dudzińska Bożena

Trening kompetencji emocjonalno – społecznych Kl. 6d,

Piątek

Godz. 10.35 – 11.20

Dwojakowska Ewa Prowadzenie zajęć – „Egzamin ośmioklasisty z j. angielskiego na piątkę”

Wtorek

Godz. 11.35 – 12.20

Januszewska Monika Koło przyrodnicze – „Z przyrodą na Ty”

Piątek

godz. 8.00 – 8.45

Kleczewska Mariola

Koło matematyczne – kl. 6a

Wtorek

Godz. 8.50 – 9.35

Organizacja spotkań z grami planszowymi.

Październik, grudzień , marzec, maj

Prowadzenie zajęć integrujących zespół klasowy- 5a

Wtorek

Godz.12.35 -   13.20

Trening rachunkowy- kl. 4e

Piątek

Godz.12.35 -   13.20

Korbut Joanna Zajęcia artystyczne - „Potrafię”

Poniedziałek

Godz. 14.15 – 15.00

Krużyńska Marta Zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne dla   uczniów z kl. 4a i 5c

Wtorek

Godz. 8.00 – 8.45

Kozłowska Kamila Szkolne koło pomocy pozalekcyjnej w kl. 4c

Piątek

Godz. 12.35 – 13.20

Krzyżanowska Marta

„Mały Pitagoras”- koło matematyczne

Piątek

Godz. 8.00 – 8.45

Kuberacka Anna „Sprawne ręce” - zajęcia rozwijające sprawność manualną i grafomotoryczną

Wtorek

Godz. 9.45 – 10.30

Ogrodowska-Bucikiewicz Aleksandra Koło Młodego Wolontariusza Dwa razy w miesiącu
Olszewska Aleksandra Warsztaty dla dzieci z kl. IV – VI w ramach rozwoju koncentracji i pamięci w oparciu o mnemotechniki

Czwartek

Godz. 8.50 – 10.35

Orylski Andrzej Szachy w ramach spotkań z grami planszowym

Październik, grudzień , marzec, maj

Pawlak Renata „Przyjaciele matematyki” - koła matematyczne-             kl. IVb

Czwartek

Godz. 8.50 – 9.35

Spotkania z grami planszowymi

Październik, grudzień , marzec, maj

Pietraszkiewicz Elżbieta Język niemiecki na wesoło w kl. VI

Czwartek

Godz. 13.20 – 14.10

Rumianowska Grażyna Warsztaty teatralne w ramach bibliotecznych godzin twórczości

Wtorek

Godz. 13.00 – 14.00

Serewis Paweł SKS

Czwartek

Godz.16.00 – 17.30

Szaradowsaka Małgorzata Prowadzenie koła językowego – przygotowanie uczniów do egzaminu gimnazjalnego z j. angielskiego

Wtorek

Godz. 8.00 – 8.45

Tywoniuk Artur Koło z języka angielskiego, przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty – kl. 7b,

Poniedziałek

Godz. 14.15 – 15.00

Wieczorek Eliza SKS

Wtorek

Godz. 13.25 – 14.10

Szkolne koło taneczne

Poniedziałek

Godz. 14.10 – 15.00

Wojciechowska Agnieszka „Baw się na wesoło” - zajęcia artystyczne

Poniedziałek

Godz. 11.35 – 12.35

Ziółkowska Olga „Wirujące nutki” zajęcia muzyczno – taneczne

Środa

Godz.13.25 – 14.10

Czwartek

Godz. 16.00 – 17.00

Skąpska Katarzyna Koło matematyczne - kl. VIIIc

Czwartek

Godz.8.00 – 8.45

Chełminiak-Kapelińska Joanna Zajęcia rozwijające umiejętności z zakresu przedmiotów matematyczno-przyrodniczych dla klas 8SP, IIIGim.

Poniedziałek

Godz. 13.20-14.10

Dorsz Magdalena „Egzamin na 5” – zajęcia przygotowujące uczniów klas 7, 8 do egzaminu ósmoklasisty

Szczegółowe godziny spotkań ustalane

na bieżąco

z nauczycielem

Golasińska Bożena Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego – część humanistyczna

Szczegółowe godziny spotkań ustalane

na bieżąco

z nauczycielem

Krzemińska Irena Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia z biologii

Czwartek

Godz. 14.10-15.00

Szafran Agnieszka Pogotowie chemiczno-matematyczne

Środa

Godz. 13.20-14.10

Szkołuda Kamila Zajęcia ogólnorozwojowe „Kto pyta – nie błądzi…” dla kl.7b

Szczegółowe godziny spotkań ustalane

na bieżąco

z nauczycielem

Szymańska Magdalena SKS dla uczniów klas gimnazjalnych

Wtorek

Godz. 17.00-18.00

Banasiak Marta

Zajęcia taneczne dla uczniów klas 4,6,7 SP

Zajęcia SKS – unihokej kl. 7,8 SP, III Gim.

Zajęcia ogólnorozwojowe - SKS

Szczegółowe godziny spotkań ustalane

na bieżąco

z nauczycielem

Zielińska Maria Klub Ortograffiti

Czwartek

Godz. 14.10-15.00

Zajęcia pozalekcyjne w klasach I-III w roku szkolnym 2018/19

Utworzono: wtorek, 30, październik 2018
danielmajewski

Zajęcia pozalekcyjne dla uczniów z klas I - III
Rok szkolny 2018/19

L.p. Nazwisko i imię nauczyciela Nazwa zajęć pozalekcyjnych Dzień tygodnia Godziny zajęć
1. Bogalecka Donata „Czytanki – zabawianki” – zajęcia dla uczniów z klasy II c czwartek 12.35 – 13.20
2. Chaberska Małgorzata Zajęcia rozwijające umiejętność uczenia się dla uczniów z klasy I a czwartek 15.05 – 15.50
3.

Cheda Agata

„Akademia Wczesnych Ludzi” – klasa I b czwartek 16.00 - 17.00
Zajęcia rozwijające umiejętność uczenia się dla uczniów z klasy I b poniedziałek 15.05 – 15.50
4. Dąbrowska – Prus Ewa „Dobra zabawa to wspaniała sprawa” – zajęcia doskonalące umiejętności społeczno– emocjonalne piątek 13.30 – 14.15
5.

Klejbach Jolanta

Zajęcia rozwijające zainteresowania
i uzdolnienia uczniów – zajęcia artystyczne dla uczniów z klasy II b
środa 15.05 – 15.50

Spotkania z Bratkiem – zajęcia dla uczniów z klasy II b

czwartek 11.35 – 12.20
Koło plastyczne dla uczniów klasy II b piątek
( co 2 tygodnie)
15.05 – 15.50
Koło matematyczne dla uczniów z klasy
II b
piątek
(co 2 tygodnie)
15.05 – 15.50
6. Kmiecik Beata „Od pętelki do literki” – zajęcia dla uczniów z klasy I c czwartek 11.20 = 12.20
7. Koprowska Małgorzata Zajęcia rozwijające umiejętność uczenia się dla uczniów z klasy III b piątek 9.45 – 10.30
8. Kwiatkowska Jolanta Zajęcia prowadzone metodą zuchową
dla uczniów z klasy III a
poniedziałek 15.05 – 15.50
9.

Mazurek Iwona

Wojdat Zofia

„Bawimy się programowaniem” – zajęcia dla uczniów z klasy III b

wtorek 11.35 – 12.20
10. Nowakowska Iwona

Zajęcia sportowe dla uczniów z klasy III b

wtorek 9.45 – 10.30
11. Popielarz Anna Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia uczniów – zajęcia artystyczne –dla uczniów z klasy II a poniedziałek 15.05 – 15.50
12. Palińska Katarzyna Zajęcia rozwijające umiejętność uczenia się dla uczniów z klasy I c czwartek 15.05- 15.50
Zajęcia artystyczne „Origami” dla uczniów klasy I c czwartek 15.55 – 16.40
13. Świąder Ilona Zajęcia teatralne dla uczniów z klasy III b czwartek 8.00 – 8.45
14.

Wasilewska Dorota

Zajęcia rozwijające zainteresowania
i uzdolnienia uczniów – zajęcia artystyczne –dla uczniów z klasy II c
wtorek 14.15 – 15.00
Klub Wiewiórka wtorek 15.05 – 15.50

Zajęcia pozalekcyjne w klasach I-III SP w roku 2017/2018

Utworzono: czwartek, 30, listopad 2017
danielmajewski

zaj12017

Czytaj więcej...

Zajęcia pozalekcyjne 2016/17 w klasach 0 - III

Utworzono: czwartek, 06, październik 2016
danielmajewski

Zajęcia pozalekcyjne realizowane
w I semestrze roku szkolnego 2016/17
w klasach 0 - III

Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne uczniów mających trudności w nauce

01

Czytaj więcej...